Turystyka

Kurtki Salomon na każdą porę.

Wierzchnie odzienie to podstawa dobrego samopoczucia, szczególnie, kiedy pogodowa aura zupełnie nam nie sprzyja lub gdy wybieramy się na narty, gdzie warunki atmosferyczne mogą bardzo nas zaskoczyć. Na jesienne oraz zimowe dni, a także na górskie wyprawy zaopatrzyć się warto w wysokiej jakości kurtki Salomon. Jest to lekka odzież zapewniająca stuprocentową ochronę oraz wysoki komfort.

Kurtki Salomon

Dzięki wyposażeniu jej w odpowiednie parametry (membrany) odprowadzające wilgoć spełnia warunek oddychalności. Wszystkie bez wyjątku kurtki Salomon posiadają wygodny krój, który nie ogranicza ruchów użytkownika, przez co zapewnia pełną swobodę. Jeśli chodzi o kurtki zimowe, to zazwyczaj posiadają one chroniące głowę kaptury wyposażone w regulację i elastyczne obszycia a także kieszenie przeznaczone na dłonie oraz kieszenie na ramieniu. Bardzo dobrym rozwiązaniem na zimowe wyprawy będą także puchowe kurtki Salomon utrzymujące ciepło (dzięki wszytemu ocieplaczowi) i przyjemne w dotyku. Doskonałe na jesień będą oraz wilgotne, zimowe dni będą natomiast tego typu kurtki, do których produkcji wykorzystano delikatny, lekki, wodoodporny materiał. Firma w swojej ofercie posiada nie tylko odzież nadającą się na górskie wyprawy lub bardzo zimne dni, proponuje ona bowiem swoim klientom także kurtki biegowe. Najczęściej wykonane one są z trzech różnych materiałów: poliesteru, nylonu oraz w mniejszej ilości elastenu. Taka mieszanka tkanin zapewnia wyjątkowo przyjemny i wygodny trening. Odzież chroni przed wiatrem a jednocześnie zapewnia doskonałą wentylację. Taka kurtka nie ograniczająca ruchów sprawia, że bieg jest jeszcze szybszy.

kurtki salomon

 

Kurtki Salomon przeznaczone do biegania wyposażone zostały w dodatkowe elementy ułatwiające użytkowanie. Mowa tutaj o kieszeniach uzupełnionych w zamki, karabińczyki na klucze, miejsce na przewody audio, odblaski oraz bardzo ważnych dla wygody użytkownika – ochraniacze na brodę. Dodatkowym, istotnym atutem wszystkich kurtek Salomon (bez względu na ich konkretne przeznaczenie) jest to, że są one łatwe do złożenia i spakowania, bez trudu zatem zabierzemy je wszędzie, gdzie tylko zechcemy. Firma Salomon jest pewna jakości sprzedawanych przez siebie kurtek, dlatego każdy klient otrzymuje gwarancję na zakupioną przez siebie odzież, a w przypadku niezadowolenia całkowity zwrot pieniędzy.

Dodaj komentarz