Dzieci

Współczesne nosidełka dla dzieci

nosidełkaNosidełka stanowią jedne z podstawowych artykułów znajdujących się w asortymencie każdego rodzica. Współczesne nosidełka posiadają znacznie szersze funkcje oraz możliwości niż ich dawne odpowiedniki. Fakt ten wynika z samych zmieniających się standardów oraz postaw społecznych.

Nosidełka dostępne w ofertach sprzedażowych w ciągu ostatnich 10 lat wykazują daleko idące zmiany w samej konstrukcji i założeniach. Współczesne nosidełko produkowane jest przy użyciu zaawansowanych rozwiązań technologicznych z zastosowaniem różnego rodzaju innowacji zaczerpniętych z innych sfer wytwórczych. W efekcie produkt charakteryzuje się wyższym stopniem w zapewnianiu komfortu dla dziecka oraz jego należytego bezpieczeństwa.

Nosidełka tworzone są na zasadzie modułowej – oznacza to, że można je chociażby z powodzeniem dołączyć do ramy wózka. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla dziecka jak i rodzica. Stelaż wózka można schować w bagażniku samochodowym, a najmłodszego członka rodziny bez konieczności wyjmowania (najczęściej budzenia) przenieść spokojnie do domu. Wspomniane nosidełka posiadają również w większości wypadków specjalne szyny umożliwiając ich doczepienie w miejscu bagażnika rowerowego. Dzięki temu rodzinne przejażdżki ścieżkami rowerowymi nabierają nowego uroku i jeszcze lepiej konsolidują wzajemne rodzinne relacje.

Dziecko znajdujące się w nosidełku jest zawsze adekwatnie zabezpieczone na wypadek różnorodnych urazów. Nowoczesne modele posiadają specjalne pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w stabilnej pozycji zapewniając mu pewny margines swobody ruchowej. Dzięki temu maluch nie jest narażony na żadnego rodzaju otarcia, zdrętwienia (wywołane długotrwałym pozostawaniem w jednej pozycji – np. w wypadku długiej podróży autem) oraz wypadniecie. Nosidełka posiadają w wielu przypadkach regulowany kąt nachylenia siedziska, dzięki czemu mogą one być swobodnie dostosowywane w zależności od okoliczności.

Nowoczesne rozwiązania łączą ze sobą wiele schematów tworząc produkt swego rodzaju uniwersalny, który może być używany zarówno, jako nosidełko (sensu stricte), fotelik samochodowy czy gondola wózka spacerowego.

Dodaj komentarz