Edukacja

Przykładowe prace magisterskie i licencjackie – czy warto?

Czy to dobry pomysł by kupić sobie pracę dyplomową?

Ta kwestia od dawien dawna kłębi się w głowach słuchaczy wszystkich kierunków jak burza. Pod jednym względem kupiona praca magisterska czy licencjacka to znaczna oszczędność czasu, a skoro czas to i pieniądz być może pożądane byłoby zrobić użytek z takiej możliwości jednak wybranie jej może równocześnie na stale skreślić naszą karierę zawodową.

Przywłaszczenie.

W wypadku gdy w czasie przebiegu oceny pracy okaże się, iż nie jest ona własnością domyślnego twórcy i pochodzi z cudzego źródła to może to nieść niemało naprawdę nieprzyjemnych konsekwencji. Jeśli jakkolwiek fuksem uda nam się przejść z kupioną pracą magisterską lub licencjacką i stajemy przed komisją egzaminacyjną oraz natrafimy na osoby zorientowane w temacie możemy mieć nowy pasztet. Jeśli trafimy na entuzjastę tematu, jakiego bronimy a my ani nie mieliśmy czasu ani nawet ochoty aby zapoznać się z pracą wyniknie ponowna szansa na to, że wyjdzie na jaw, że to nie nasze dzieło. Zakładajmy sobie jednak, że całość się udało a gremium pedagogiczne zadało nam łatwe zadania i udało się obronić, to zaistnieje pytanie, czy warto wpisywać w swoim życiorysie, że właśnie taką pracę obroniliśmy.
Zadajmy sobie teraz pytanie, ale kto ma czas i taką wiedzę żeby całość pisać od podstaw?
Właśnie tu pojawia się kilka możliwości asysty.

Zamówienie napisania pracy.

Funkcjonuje wiele serwisów świadczących pisanie prac na zlecenie. Dzięki pomocy tych ludzi student może w regule ograniczyć się do wskazania tematu i ma jakby pisanie pracy z głowy, ale czy na pewno? Pierwsze i najistotniejsze to fakt, że sygnowanie się pod nie swoją pracą jest niezgodne z prawem i robiąc to student łamie prawo i naraża się na sporo dotkliwych konsekwencji od wykreślenia z listy studentów po odpowiedzialność z art 272. Zamawiając pisanie pracy nie da się być pewnym, że praca nie okaże się plagiatem. Wiele serwisów proponuje wykonywanie prac za bardzo małe kwoty w praktyce w kilka dni. Bądźmy realistami, takie zamówienie jest niemożliwe. Ani posiadając bardzo bogatą wiedzę na ustalony temat nikt nie jest w stanie napisać autorskiej pracy dyplomowej w kilka dni. Takie pisanie prac bazuje po prostu na spisywaniu z prac skonstruowanych dawniej dla różnych klientów, czyli jest to plagiat. Powiem więcej jeśli nie przygotowaliśmy pracy sami to będzie ogromnie trudno ją obronić. Przestudiowanie pracy nawet kilkukrotnie nie zastąpi badania literatury przedmiotu.  Korzystając z tego rodzaju usług narażamy się na kłopotliwe konsekwencje prawne i duży stres podczas obrony pracy.

Wzorcowe prace magisterskie, licencjackie.

Funkcjonują firmy, które uprzystępniają wzory prac i już obronione prace w postaci informacyjnej. Dla przykładu chyba największy w sieci serwis wzorcowych prac dyplomowych http://www.pracedyplomowe.edu.pl  Takie modelowe prace pozwolą nie tylko natchnąć nas i pozwolić stworzyć pracę osobiście ale nieraz zdołają przyczynić się do faktycznego zainteresowania tematem, a nóż powstanie z naszej pracy coś rzeczywiście świetnego czym będziemy mogli otworzyć sobie drzwi do atrakcyjnej pracy zawodowej na opłacalnym stanowisku w międzynarodowej organizacji. Trzeba pamiętać, że ta praca licencjacka lub magisterska (o ile naturalnie nie jest pisana już jako kolejny tytuł naukowy) przyczyniła się do tego, że uzyskaliśmy wykształcenie wyższe i już na stale będzie opatrzona w taki sposób. Wobec tego właśnie należy sobie zadać zapytanie czy chcemy kupić cichaczem za duże pieniądze pisaną za nas za pośrednictwem kogoś pracę czy za pomocą łatwo dostępnych prac licencjackich i magisterskich innych osób napisać autorską pracę, która otworzy nam bramę do kariery i wzbudzi w nas potężną satysfakcję.

Dodaj komentarz