Uroda

Kosmetyki Guam firmy Lacote

Guam w CosmolineChyba każda z pań lubi dobrze wyglądać – niezależnie od pory dnia, roku, niezależnie od pogody i nastroju… Zimą wszystko jest w porządku – nie trzeba odsłaniać ciała, nikt nie widzi naszych wad. Z latem bywa nieco gorzej, szczególnie kiedy chcemy założyć szorty, krótką spódniczkę lub gdy planujemy wakacje nad morzem. Główny problem? Cellulit – winowajca ogólnego niezadowolenia kobiet ze swojego ciała. Jak walczyć z cellulitem? Co stosować, by pozbyć się tzw. pomarańczowej skórki? Pierwsza rzecz – na pewno należy odrzucić wszelkiego typu chemiczne kosmetyki. Stosując produkty „niepewnego” pochodzenia, gdzie tak naprawdę możemy tylko pogorszyć naszą sytuację, wyrzucamy pieniądze w błoto. Lepiej będzie, jeśli zainwestujemy w porządne, sprawdzone i naturalne kosmetyki.

Jakie marki wybierać? W co zainwestować, by na pewno nie żałować?
Kosmetyki Guam firmy Lacote to sprawdzone produkty. Algi Guam odkryte przez firmę w 1986 roku zdążyły stać się popularne na całym świecie, odnosząc sukcesy jako naturalne kosmetyki o bardzo dużej skuteczności w zwalczaniu cellulitu.

Odkrycie alg Guam okazało się przełomowym momentem dla firmy, gdyż okazuje się, że algi doskonale sprawdzają się przy redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki nim można prowadzić skuteczną „batalię” z cellulitem czy rozstępami. Ponadto, algi bardzo dobrze ujędrniają ciało, wygładzają i odmładzają skórę oraz oczyszczają. Produkty Lacote bazujące na młodych algach są stosowane jako kosmetyki do ciała, twarzy oraz włosów. Tworzenie każdego z nich oparte jest na metodzie E.B.A., która umożliwia zachowanie właściwości alg podczas procesu ich przetwarzania.

algiFirma oferuje klientom produkty w różnych kombinacjach. Można kupić zarówno pojedyncze kosmetyki jak i całe zestawy o konkretnym przeznaczeniu. Przykładem mogą być: chłodzący krem o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych: GUAM FANGOCREMA DREN EFFETTO FREDDO. Krem powinno się wmasowywać w skórę aż do całkowitego wchłonięcia. Najlepiej robić to przed snem, gdyż wtedy wspomagamy naturalny drenaż. Krem zapobiega powstawaniu obrzęków, przeciwdziała zatrzymywaniu się wody w tkankach, oczyszcza i odświeża skórę, a przy tym „pracuje” na jej zdrowy i piękny wygląd. Tego typu kosmetyków, firma Lacote ma oczywiście więcej. Możemy zamówić produkty antycellulitowe, kosmetyki: do pielęgnacji biustu, brzucha i bioder, energetyzujące, nawilżające, peelingi, kosmetyki relaksujące, ujędrniające i wyszczuplające. Wszystko oczywiście na bazie naturalnych składników.

Ciężko byłoby opisywać każdy produkt GUAM i dodawać do niego odpowiedni odnośnik: „stosowanie”. Lepiej ogólnie ująć jak należy stosować kosmetyki marki Lacote. Zasada jest jedna – po oczyszczeniu skóry peelingiem należy dokładnie, okrężnymi ruchami wmasować w skórę preparat. Jeśli chcemy mieć szybkie efekty kuracji kosmetykami GUAM, należy trzy razy w tygodniu brać kąpiel w algach, codziennie stosować krem GUAM i dwa lub trzy razy w tygodniu wykonywać zabieg GUAM z koncentratem GUAM. Intensywna pielęgnacja i oczyszczanie skóry na pewno sprawią, że będziemy widzieli jak zmienia się kondycja naszej skóry.

Dodaj komentarz