Biznes

Windykacja przez internet

Windykacja nigdy nie była i – z pewnością – nie będzie miłym tematem do rozmów. Zarówno osoby do których zgłaszają się firmy windykacyjne po odzyskanie należności jak i osoby/podmioty gospodarcze które sięgają po usługi windykacyjne nie cieszą się z tego, że windykacja była jedynym rozwiązaniem. Bardzo dużo ludzi w Polsce posiada kredyty czy dużą liczbę bieżących opłat : telefon, internet, media, czynsz itd. Nic więc dziwnego, że z racji dużej ilości obowiązkowych płatności po prostu zapominają o którejś z płatności jeśli nie otrzymają przypomnienia o braku uregulowania wpłaty.

System windykacji online – Ewindykator

Choć Ewindykator nie jest standardowym modelem windykacji to z pewnością można go zaliczyć do działań wspierających odzyskanie należności. Choć Ewindykator nie działa w Polsce długi czas to liczba firm korzystających z tego ciekawego rozwiązania stale rośnie i nie zapowiada się, aby miało to ulec zmianie. Na czym opiera się model działania internetowego windykatora?

Przypomnienie klientom o płatności w określonych w panelu zarządzającym terminach poprzez:

  • SMS
  • Email
  • FAKS
  • VMS – Automatyczny komunikator głosowy
  • Poczta Polska

Jak widać wybór jest duży, a ceny bardzo przystępne. W Polsce działa kilka podobnych firm oferujących przypominanie klientom o płatnościach, ale Ewindykator jest aktualnie najlepszy, a ponieważ stale się rozwija to szansa że straci tytuł najlepszego programu do windykacji internetowej jest mała.

Ile kosztuje Ewindykator?

Przetestować można go zupełnie ZA DARMO – właściciel systemu jest przekonany, że po sprawdzeniu jego potencjału bardzo duża liczba firm testujących zostanie już na atrakcyjnych cenowo warunkach. Zachęcam firmy borykające się z zapominalskimi klientami do przetestowania systemu i ujrzenia na własne oczy jego skuteczności. Tradycyjna windykacja będzie potrzebna już tylko w przypadku unikających płatności klientów, a zapominalscy będą regulować płatności w terminie lub kilka dni po.

Skoro mowa o kosztach Ewindykatora, to samo stworzenie tak zaawansowanego mechanizmu było możliwe dzięki środkom z Unii Europejskiej. Jak widać Unia docenia innowacyjne i przydatne rozwiązania – dzięki temu wiele firm cieszy się z odzyskanych należności bez ingerencji firm windykacyjnych.

Dodaj komentarz