Ciekawostki

Restauracje oferujące dostawę pizzy do domu

Ostatnio coraz bardziej odnosi się wrażenie, że knajp proponujących dostawy pizz przybywa. Szczególnie taką tendencję można zaobserwować w stolicy Śląska –  w Katowicach. Ale czy nie jest to tylko złudzenie? Czy nie dzieje się najczęściej tak, że rzeczywiście knajpy z dostawami się mnożą, wyrastają nawet jak grzyby po deszczu, po to tylko, żeby za chwil parę zniknąć? Dlaczego jedne znikają, a inne wciąż dobrze prosperują? Czy konkurencja na rynku restauracji w Katowicach jest zbyt duża i silna? A może po prostu te nowe knajpy nie są na tyle dobre, by przetrwać? Co jest więc warunkiem przetrwania takiego lokalu w centrum Katowic?

Być albo nie być restauracji w Katowicach oferującej jedzenie na telefon?

Dostawy pizzy często realizowane są tylko w danych strefach miast. Oferty większości restauracji w Katowicach nie docierają do wszystkich zakątków miasta, aczkolwiek nie jest to regułą. Jeśli restauracja oferująca pizzę na telefon ma dobrą renomę i troszczy się o swoich Klientów, będzie starać się dotrzeć do jak najszerszej rzeszy odbiorców. Często sami Klienci wspomagają, świadomie czy też nie, reklamę lokalu wykorzystując w tym celu marketing szeptany – czyli prosto mówiąc, rekomendują daną restaurację swoim znajomym. W takich przypadkach połowa pracy reklamowej już jest zrobiona. Teraz dobra restauracja oferująca jedzenie na telefon, musi tylko zapewnić dostawę do Klientów nawet w najdalej oddalonym od centrum zakątku Katowic, aby utrzymać rezultaty jakie daje marketing szeptany.

Dostawa pizzy – punkt widzenia Klienta

Dla nas jako Klientów istotne jest, aby zamawiana przez nas pizza docierała do nas w jak najkrótszym czasie i oczywiście, żeby była jeszcze gorąca. Gorąca, ale nie przypalona! Lokale oferujące dostawy pizzy są prawie uzbrojone po zęby w sprzęt, który pozwala sprostać temu zadaniu. I całe szczęście, bo kto chciałby jeść zimną czy przypaloną pizzę? Ważne jest również aby składniki były dobrej jakości, świeże a nie zwiędnięte i niesmaczne.

Dostawa pizzy na telefon – zalety

Dostawy na pewno mają wiele zalet. Na plus w dostawach pizzy do domu można zaliczyć między innymi to, że nie trzeba wychodzić z domu czy miejsca pracy, żeby coś zjeść. To także oszczędność czasu – nie musimy stać w korkach, nie musimy czekać w lokalu na zamówienie. Dostawę pizzy można zamówić również na konkretną godzinę.

Najczęściej zamówiona pizza dociera na czas i jest rzeczywiście gorąca, smaczna z pysznym sosem i wtedy jesteśmy zadowoleni i polecamy daną restaurację naszym znajomym. W przeciwnym razie rezygnujemy z zamawiania w danym lokalu i testujemy kolejny… A właściciele lokali prześcigają się w zdobywaniu klienta, wymyślają akcje, promocje, które mają przyciągnąć, skusić klienta. Wybór klienci mają duży, jest co testować.

Dodaj komentarz