Motoryzacja

Pojazd dla partnerów z zagranicy

Duże firmy bardzo często goszczą zagranicznych partnerów biznesowych. Wynika to z charakterystyki prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Osobom takim należy zagwarantować miejsce zamieszkania oraz transport do miejsca pracy czy na spotkanie.

Powszechność uprawnień

W obecnych czasach większość przedsiębiorców posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów, dlatego w wielu przypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu dla nich. Pozwoli to na sprawne i wygodne przemieszczanie się pomiędzy miejscem zakwaterowania, a miejscem spotkań. Nieznajomość miasta nie stanowi tutaj najmniejszego problemu ze względu na bardzo dobre wyposażenie wypożyczanych samochodów – mają one między innymi nawigację satelitarną, która umożliwi nie tylko dotarcie do miejsca spotkania, ale także da szansę zwiedzenia miasta i pojechania w wiele ciekawych miejsc w czasie wolnym. Takie rozwiązanie może też zapewnić bardzo owocną współpracę z partnerem biznesowym, a w konsekwencji godne przyjęcie gościa z zagranicy może stać się szansą do wynegocjowania niezwykle korzystnego dla firmy kontraktu.

kredyty

Tak więc mając w perspektywie odwiedziny delegacji zagranicznych kooperantów warto przemyśleć możliwość wypożyczenia dla nich pojazdów. Tym bardziej, że rozwiązanie to jest nie tylko wygodne, ale także bardzo ekonomiczne. Posiadanie takiego pojazdu przez kilka dni jest o wiele tańsze niż opłacanie taksówek. Koszty ograniczają się do opłaty za wynajęcie pojazdu oraz ceny jaką należy zapłacić za paliwo, które zostanie zużyte podczas przejazdów.

No problem!

Wiele firm posiadających w swojej ofercie samochody do wynajęcia przygotowanych jest do obsługi zagranicznych klientów. Posiadają oni samochody różnej klasy. Dzięki temu mogą sprostać oczekiwaniom licznych klientów – zarówno tych najzamożniejszych szukających ekskluzywnych, luksusowych limuzyn, jak i tych, którzy poszukują małego, ekonomicznego, miejskiego samochodu żeby przemieszczać się z miejsca w miejsce. Jedną z takich firm można znaleźć chociażby za pośrednictwem strony http://www.49zl.pl/oddzial,warszawa,glowna.html.

Dodaj komentarz