Ciekawostki

Nokia 6310i – najlepszy telefon w historii?

Model Nokia 6310i okrzyknięty został przez rynek jednym z najlepszych rozwiązań telefonicznych ostatnich lat w telefonii mobilnej. Mimo braku standardowych na obecne czasy funkcji jak dostęp do sieci WiFi, kolorowego wyświetlacza czy dotykowego ekranu telefony te nie schodzą z list sprzedażowych i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród milionowych rzesz klientów na całym świecie.

nokia 6310iNokia 6310i powstała przede wszystkim dla klientów ceniących sobie profesjonalizm oraz funkcjonalność, przez co użytkowana jest przede wszystkim w rozmaitych środowiskach biznesowych. Telefony te są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne mogące wyniknąć podczas użytkowania w niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz podczas upadków nawet z znacznych wysokości. Znakiem rozpoznawczym Noki stał się fakt, że telefony ich serii traktowane były, jako praktycznie niezniszczalne. Gabarytowo są one znacznie większe niż obecne wysublimowane kształtowo smartfony jednak swój brak smukłości nadrabiają żywotnością baterii oraz odpornością. Telefon Nokia 6310i w niedługim czasie od wypuszczenia na rynek do czasów obecnych stały się synonimem profesjonalizmu oraz funkcjonalności w każdej sytuacji. Nie dziwi, zatem fakt, że modele te są często szeroko zakupywane również z samych względów prewencyjnych. Chodzi tu o posiadanie przez klienta adekwatnego zabezpieczenia na wypadek awarii telefonu z funkcjami multimedialnymi – o dalsze pozostanie w kontakcie.

Nokia 6310i w dalszym ciągu służy milionom biznesmenów na całym świecie wytyczając wyraźne granice między modelami telefonów komórkowych, dzieląc je na typowo towarzyskie oraz te przeznaczone do pracy gdzie liczy się nie szeroki zakres funkcji, ale działanie i bezpośredniość. Niewątpliwym atutem przemawiającym za telefonem Nokia 6310i jest fakt, że jego popularność w dalszym ciągu bije rekordy, chociaż oficjalną produkcję tego modelu zakończono przeszło 10 lat temu. Pokazuje to wyraźnie, że czasem stare rozwiązania należą jednak do tych najlepszych.

Dodaj komentarz