Rozrywka

Nietypowa zabawa sylwestrowa tylko na Śląsku

Już niebawem rozpocznie się wielkie odliczanie do Nowego Roku. Wielu ludzi będzie spędzać czas sylwestrowy w gronie rodziny i przyjaciół. Część z nich wybierze zapewne zacisze własnego domu, ale inni zechcą wyjść na niezapomnianą sylwestrową zabawę. Aby znaleźć odpowiednią ofertę zabaw sylwestrowych trzeba wpisać w wyszukiwarkę frazę taką jak na przykład „restauracja Katowice” lub „Sylwester 2012” i zobaczyć oferty, które się pojawią.

Warto zauważyć, że część ofert na pewno będzie miała tradycyjny opis imprezy. Zwykła potańcówka przy muzyce na żywo lub z DJ’em i do tego jakieś menu. Ale czy naprawdę właśnie takiej oferty szukamy? Restauracja Katowice oferuje na przykład dobrą zabawę i mnóstwo atrakcji. Wśród nich będą płonące drinki i pokazy najlepszych w Polsce barmanów. Muzyka na żywo będzie umilała czas wszystkim zebranym gościom, a o północy wszyscy wspólnie odliczą sekundy, aż do rozpoczęcia Nowego Roku. Może i nie byłoby w tym wszystkim nic wielce nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że cała impreza odbędzie się w restauracji wykonanej w staropolskim stylu. Mnóstwo staropolskich potraw, piękny starodawny wystrój i klimat, jakiego nie powstydziłaby się żadna restauracja Katowice.

Pozostało już bardzo mało czasu, dlatego warto jeszcze przemyśleć sprawę sylwestrowej nocy i zapoznać się z ofertami jakie można znaleźć w internecie. Być może jakieś wolne miejsca jeszcze się znajdą, choć myśląc o imprezie sylwestrowej w ostatnim momencie może się okazać, że dużo restauracji ma już komplet gości. W końcu taka noc jest tylko raz w roku. A my, Polacy, znani z gościnności i świetnej zabawy nie przepuścimy okazji, aby wyskoczyć na nocną imprezę.

Wracając jeszcze do staropolskiego menu, to warto stwierdzić, że dania z rusztu, grilla czy wędzone dodadzą niepowtarzalnego klimatu całej imprezie. Zapewne wielu z was miało już możliwość bycia na balu sylwestrowym, ale czy przypadkiem krokiety, barszcz, żurek i inne tradycyjne potrawy nie stały się już trochę nudne? Restauracja Katowice serwując dania z grilla, dziczyznę i pyszne przystawki jest naprawdę świetną alternatywą na sylwestrowy wieczór.

Dodaj komentarz