Uroda

Mężczyzna Ermenegildo Zegna

Większości z nas męska garderoba kojarzy się z szafą, w której znajduje się kilka koszul, marynarek, spodni, a na półce jakieś koszulki. Okazuje się jednak, że niektórzy panowie potrafią zadbać o siebie lepiej niż niejedna kobieta. Co zatem może kryć tajemnicza, męska garderoba?

Jakiś czas temu swoją propozycję w tej kwestii pokazał Ermenegildo Zegna. W jednym z butików tej firmy znajdującym się w Warszawie każdy dżentelmen może według własnego gustu oraz oczywiście potrzeby wyposażyć swoją szafę. Można tam zamówić odzież szytą na miarę. Do wyboru są setki wzorów męskich ubrań, ale to dopiero początek. Ermenegildo Zegna daje również możliwość dobrania tkaniny na wymarzoną marynarkę, płaszcz czy koszulę. A jest z czego wybierać, gdyż zaraz po udostępnieniu tej usługi można było zamówić płaszcz lub garnitur z jednego z 450 rodzajów tkanin. Także koszule mogą być uszyte z wybranego materiału. Jednakże w tym wypadku dostępnych jest zaledwie 200 rodzajów materii.

Ermenegildo Zegna to firma słynąca z doskonałej jakościowo i niezwykle eleganckiej odzieży, toteż nie tylko tkaniny są tam najlepszej jakości. Trzeba pamiętać, że odzież to również wszelkiego rodzaju dodatki. Jednymi z bardziej ekskluzywnych są guziki z masy perłowej doszywane o każdej koszuli.

Elegancki mężczyzna nie obejdzie się bez odpowiednio dobranego krawata. W tej kwestii Ermenegildo Zegna również nie zostawia klientów na pastwę losu i oferuje im ponad 50 rodzajów jedwabiu, z których można go uszyć.

 

Wystarczy zatem wejść do butiku, zamówić odpowiednie modele odzieży z wybranych tkanin i już męska garderoba staje się idealna. No może jeszcze w przypływie dobrej woli jako dodatek do tak ekskluzywnych strojów warto dokupić doskonałej jakości kosmetyki marki Ermenegildo Zegna. Bez wątpienia tak wyposażony mężczyzna ma szanse na podbicie serc wielu kobiet o równie ekskluzywnych upodobaniach.

Dodaj komentarz