Dom

Maxlight – prostota lamp

Prostota, minimalizm i przestrzeń – to cechy typowe dla stylu nowoczesnego, którego zwolenników z roku na rok coraz więcej przybywa. Bardzo ważnym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę przy wyborze takiego rozwiązania jest oświetlenie. Ale nie tylko górnego, ale również podłogowego czy bocznego. A jeśli mówimy o lampach, to koniecznie warto wskazać tu na firmę Maxlight. To producent, który już od siedmiu lat nieustannie cieszy gusta wielu swoich klientów, proponując im meble nadające się do domów, jak i hoteli. Wszystko to na najwyższym poziomie, gdzie rozmaita stylistyka, wysoka jakość oraz przystępna cena to główne cele, jakie leżą po stronie tej marki.

Maxlight

W ofercie Maxlight znajdziemy przede wszystkim bogaty wybór w dziedzinie lamp wiszących, podłogowych, halogenowych, biurkowych, kinkietów czy plafonów, a także tych przeznaczonych do oświetlenia domu i ogrodu, w wersji również energooszczędnej czyli ledowej. Najwyższej jakości materiały oraz wyjątkowa kunsztowność stanowi o podstawowych atutach tego oświetlenia. Cechą nadrzędną są wykończenia z metalu, chromu, aluminium, stali czy miedzi, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieco proste i nazbyt surowe. Ale różne rodzaje szkła – transparentne, opalizujące, lustrzane czy satynowe w najbardziej rozmaitych kolorach – będące dodatkiem do metalicznych zakończeń umożliwiają grę światła i cienia, dzięki czemu całość nabiera nietuzinkowego charakteru. Maxlight w trosce o wszystkich swoich klientów zadbał o to, aby w projektach pojawiały się zarówno mocno zdobione, dekoracyjne lampy – zwłaszcza dla miłośników przepychu i mocno widocznego luksusu. Z kolei dla osób, dla których skromność i prostota są nadrzędnymi cechami podczas wystroju i aranżacji wnętrz przygotowano odpowiednio minimalistyczne formy. Wszystko po to, aby każdy poszukał dla siebie coś dla siebie. Doskonałym tego przykładem są proste lampy Maxlight z kolekcji Orlando lub Nevada, które stanowią kontrast dla Belagio rodem z baroku lub mocnymi akcentami zastosowanymi w projektach Miami czy majestatyczną Galacticą wprost do ekskluzywnych willi i rezydencji.

Lampy firmy Maxlight skutecznie potrafią podkreślić atuty wnętrza jednocześnie tuszując jego ewentualne niedoskonałości. Mało tego, wiele z nich jest tak wyjątkowych, że stanowią niezwykle okazały dodatek, który sam w sobie jest oryginalnym elementem dekoracyjnym stylu nowoczesnego.

Dodaj komentarz