Ekonomia

Kredyt w kilka minut – czyli jakie formalności nas czekają

Wszyscy cenimy swój czas, a usługi, których formalności ograniczone są do minimum są szczególnie atrakcyjne dla każdego klienta. Dlatego coraz częściej na rynku finansowym oferowane są pożyczki gotówkowe, których warunki są dostosowywane do potrzeb i oczekiwań kredytobiorcy. Taki kredyt można otrzymać w ciągu kilku minut i można go przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Dlaczego opłaca się wziąć kredyt?

zlotowkiCzasami jesteśmy zaskakiwani nowymi wydatkami, chcemy dokonać jakiegoś zakupu lub po prostu mamy ochotę wybrać się na wymarzone wakacje. To wszystko jest teraz możliwe, dzięki kredytom gotówkowym, które można otrzymać bez konieczności wizyty w banku – wystarczy wypełnienie odpowiedniego formularzu pobranego ze strony internetowej. Usługi kredytowe stają się coraz bardziej popularne, ponieważ są one bardzo elastyczne i można je dopasować do indywidualnych potrzeb oraz możliwości domowego budżetu. Warto skonsultować się z doradcą finansowym, który przedstawi najtańsze kredyty gotówkowe dostępne w polskich bankach. Taka oferta może zawierać dodatkowe bonusy lub opcje promocyjne związane np. z kartą kredytową, kontem bankowym lub ubezpieczeniem pożyczki od nieszczęśliwych sytuacji losowych jak utrata pracy lub ciężka choroba. Prowizja, oprocentowanie, jak i koszty manipulacyjne zawsze uzależnione są od wielkości kredytu oraz wybranego rodzaju jego spłaty.

Jak otrzymać kredyt?

Otrzymanie kredytu nie jest skomplikowanym procesem, ponieważ brak zbędnej biurokracji oraz sprawna obsługa to czas oczekiwania zaledwie od kilku do kilkunastu minut na otrzymanie stosownego potwierdzenia. Jednym warunkiem przyznania pożyczki jest posiadanie zdolności kredytowej, którą można uzyskać przez przedstawienie specjalnego zaświadczenia dotyczącego miesięcznych dochodów lub bieżącego wyciągu z konta bankowego. Istnieje kilkanaście wariantów kredytów gotówkowych, które mogą być przeznaczone na dowolnie wybrany cel i nie wymagają poręczycieli lub przedstawienia dodatkowych zabezpieczeń. Taki kredyt można otrzymać już w przeciągu 24 godzin od złożenia wniosku w postaci przelewu na konto bankowe lub otrzymania gotówki bezpośrednio do ręki. Większość banków lub placówek oferuje swoim klientom dodatkowe opcje umożliwiające np. wcześniejszą spłatę zaciągniętej pożyczki połączonej z możliwością częściowej redukcji prowizji lub oprocentowania.

Warto zapoznać się z ofertami powszechnie dostępnych mniejszych i większych kredytów gotówkowych, które weszły już na stałe w kanon usług bankowych i finansowych. Z pośród szerokiej oferty można wybrać opcję pożyczki o optymalnych warunkach, która będzie odpowiednia dla naszych potrzeb oraz będzie korzystna dla naszego domowego budżetu.

Dodaj komentarz