Internet

Jak zaistnieć w świadomości klienta?

Aby zyskać na rozpoznawalności marki swojej firmy lub produktów i tym samym zwiększyć ich sprzedaż należało zaistnieć w google czy na facebooku. Dzisiaj musimy pójść dalej za postępem technologicznym. Za sprawą smartfonów i tabletów stajemy się jeszcze bardziej mobilni, a to dopiero początek popularności tych urządzeń. Prawdziwy wzrost ich sprzedaży jeszcze wciąż przed nami. Pojawia się więc szansa na przygotowanie reklamy marki i wkroczenie z nią do kanału mobilnej komunikacji marketingowej.
asda

Marketing wirusowy aplikacji mobilnych

Tworząc aplikacje mobilne przekazujące klientowi ciekawe treści lub interesujące gry, nakłaniamy go do wielokrotnego kontaktu z naszą marką. W ten oto sposób promujemy naszą markę. Oferując klientowi ciekawą aplikację mobilną możemy liczyć, że trafi ona droga poleceń do szerokiego grona posiadaczy urządzeń mobilnych. Tą drogą wzrośnie zasięg naszej popularności wśród społeczeństwa.

Aplikacje jako reklama?

Dzisiaj reklama poprzez aplikacje mobilne może odstraszać ceną. Deweloperzy liczą sobie za stworzenie  aplikacji po kilkanaście tysięcy złotych. Jednakże niewątpliwie taka inwestycja może się opłacać. Wypuszczona raz na rynek aplikacja zachowuje długofalowy efekt. W dalszym etapie promocji nie angażujemy już swojej uwagi i możemy skupić się na innych kwestiach naszego biznesu. Aplikacja sama zwiększa zasięg a przez to rośnie liczba osób zaciekawionych naszą firmą i naszymi produktami. Klient, któremu za darmo daliśmy coś co go cieszy jest juz nasz.

Obecnie na polskim rynku ze świecom możemy szukać polskich aplikacji. Jest to więc dobry moment by wykazać zainteresowanie taką formą reklamy i wykazać się innowacyjnością. Zdołamy wówczas zaistnieć jako jeden z niewielu i na pewno zostaniemy zauważeni. Nie zwlekajmy więc aż konkurencja nas wyprzedzi i odniesie dzięki temu wielki sukces. Zostańmy prekursorem mobilnej reklamy w Polsce. Nie oszczędzajmy na tego typu reklamie. Koszt inwestycji szybko się zwróci. Stwórzmy aplikacje mobilne na miarę naszych możliwości i cieszmy sie sukcesem.

Dodaj komentarz