Reklama

Jak umiejętnie korzystać z promocji?

Przekazanie firm

Co prawda bardzo często narzekamy na to, że za codzienne zakupy płacimy coraz drożej, że ceny w sklepach rosną w zatrważającym tempie, że na coraz mniej możemy sobie pozwolić, ale nie oznacza to wcale, że znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia. Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie paru groszy, jest umiejętne korzystanie z promocji.

Dwa podejścia

Ludzie korzystają z promocji na różnych zasadach. W zasadzie można wyróżnić dwie grupy. Jedni śledzą dokładnie ofertę danego sklepu i wybierają z niej te pozycje, które nie tylko odpowiadają ich potrzebom, la też są najatrakcyjniejsze cenowo. Druga grupa zaś ma określoną listę zakupów lub też szykuje się do zakupu jakiegoś większego sprzętu RTV czy AGD np. telewizora czy lodówki i szuka prawdziwych okazji cenowych. W jednym i drugim przypadku niezbędny będzie jeden artykuł, a mianowicie np. Tesco gazetka promocyjna.

Co w gazetce?

W gazetce tej znajdziemy szczegółowe informacje na temat tego w jakich dnia obowiązuje dana promocja oraz w których sklepach ona obowiązuje. Rozlokowane na terenie naszego kraju Tesco różnią się pomiędzy sobą wielkością, dostępnością poszczególnych artykułów, promocjami stąd też Tesco gazetka promocyjna może wyglądać nieco inaczej np. w przypadku Opola, Warszawy czy Kudowy Zdrój. Niemniej jednak w przypadku każdego typu sklepów najwięcej znajdziemy zawsze stron poświęconych artykułom pierwszej potrzeby, przede wszystkim produktom żywnościowym czy chemii gospodarczej. Znajdziemy także gazetki z ofertami tematycznymi np. w  gazetkach wydawanych przed rozpoczęciem roku szkolnego znajdziemy wiele stron poświęconych artykułom szkolnym. Bogatą ofertę zawierają także gazetki wydawane w okresach przedświątecznych.  Oferta promocyjna obowiązuje od godziny 8 rano w dniu, w którym zaczyna obowiązywać dana promocja. Końcowa data może zaś być nieco krótsza w przypadku wyczerpania asortymentu. W gazetce znajdziemy szczegółowe informacje nie tylko na temat obniżek cenowych, ale też wszelkich innych obowiązujących w Tesco promocji, zbierania punktów prowadzonych programów lojalnościowych czy wspieranych przez Tesco akcji. Podanie tak szczegółowych informacji pozwoli nam dokładnie zaplanować zakupy.

Dodaj komentarz