Społeczeństwo

Jacy faceci mają powodzenie u kobiet?

Czy masz tak czasami, że zazdrościsz innym facetom powodzenia u kobiet? Albo patrzysz na jakiegoś mężczyznę i nie masz najmniejszego pojęcia, dlaczego kobiety właśnie tak reagują na niego? Czy chciałbyś, abyś to ty wiedział, jak się zachowywać przy kobietach i stać się obiektem ich westchnień?

Jeśli tak – musisz dowiedzieć się, jakich cech charakteru kobiety szukają w mężczyznach. Jeśli zrozumiesz tę kwestię – będziesz w stanie wypracować w sobie te cechy nawet, jeżeli w tym momencie ich nie posiadasz. To właśnie wtedy będziesz mógł powiedzieć, że w końcu zrozumiałeś, jak poderwać dziewczynę.

Mówi się, że każda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju i zupełnie niepowtarzalna. O dziwo – niemal wszystkie kobiety podziwiają w facetach dokładnie te same cechy. To zdecydowanie ułatwi ci pracę nad samym sobą i wyodrębnienie tych cech, które pozwolą ci zdobyć wymarzoną dziewczynę.

Przede wszystkim – kobiety uwielbiają pewnych siebie facetów. To właśnie owa pewność siebie sprawia, że chłopak wydaje się dla dziewczyny o wiele bardziej atrakcyjny, niż mogłoby świadczyć o tym jego cechy fizyczne.

Jeśli zatem dziewczyny lubią pewność siebie – pociąga ich też zdecydowanie. Kobiety lubią, gdy facet wie, czego chce i potrafi to w jasny sposób powiedzieć. Męczą się natomiast przy niepewnych i ciągle zmieniających zdanie facetach.

Te dwie cechy składają się na siłę, która dla wielu kobiet jest synonimem męskości. I wcale nie chodzi tutaj o siłę fizyczną (chociaż dla niektórych dziewczyn również siła fizyczna jest imponująca). Siła to właśnie pewność siebie i swego rodzaju stabilność emocjonalna. To taki facet, przy którym dziewczyna może poczuć się pewnie i bezpiecznie.

Kolejne cechy to bez wątpienia obycie towarzyskie. Dziewczyny lubią chłopaków, którzy dobrze radzą sobie w towarzystwie i nie dają się zepchnąć do kąta.  Takich, którzy wiedzą jak się zachować w danej sytuacji i potrafią rozmawiać na każdy temat.

Swoistą „wisienką na torcie” jest bez wątpienia poczucie humoru. Kobiety lubią być rozśmieszane przez mężczyzn, chcą się przy nich dobrze czuć i dobrze bawić. Odpowiednia dawka humoru na pewno ułatwi ci zatem zadanie.

Dodaj komentarz