Społeczeństwo

Imprezy tematyczne dla firm – trzy ciekawe pomysły.

imprezy tematyczne dla firm
Wieczory tematyczne

 

Imprezy tematyczne dla firm

 

Istnieje wiele różnych możliwości i scenariuszy na taką imprezę, ale sztuką jest zorganizować event, który będzie oryginalny i zapadnie w pamięć uczestników na długo.

Warto skorzystać z usług agencji eventowej z Poznania, tak by jej doświadczenie i dostęp do specjalistycznych sprzętów i kostiumów ubarwił wieczór i stworzył z niego spektakularne widowisko.  Oto  kilka pomysłów realizowanych przez agencje eventowe w Poznaniu na motyw przewodni imprezy tematyczne dla firm:

1)      Szalone lata 70’

Osoby zatrudnione na stanowiskach w poznańskich firmach czasy swojej młodości przeżyli w kolorowych latach siedemdziesiątych. W ramach imprez tematycznych dla firm można im umożliwić powrót do czasów, które wspominają z nostalgią jako jeden z najlepszych okresów ich życia.

Bawiąc się w takt zespołów takich jak Boney M, Bee Gees, czy nieśmiertelna Abba na pewno będą mieć wrażanie podróży w czasie do swojej przeszłości. Całość wzbogacona może zastać dzięki zasobom profesjonalnej agencji eventowej o kolorowe peruki dla wszystkich uczestników, tematyczne wystrojenie sali, aranżację strojów, czy animatora porywającego ze sobą tłum do radosnego tańca.

2)      Piekło – Niebo

Organizacja wieczoru tematycznego dla firm może też obrać kierunek podziału uczestników na dwa kontrastujące zespoły. Tak też dzieje się przy aranżacji, która przydziela bawiące się osoby do części niebiańskiej lub piekielnej. Dominuje tu czerń i biel, a dzięki temu pracownicy mają uczucie, że uczestniczą w walce dobra ze złem. Całą atmosferę podsycają profesjonalne animatorki, które przebrane w stroje niebiańsko pięknych anielic lub kuszących diablic nakładniają uczestników do zmiany swoich przydzielonych obozów. Każdej grupie przewodniczy szef – Lucyfer lub Gabriel,  którzy prowadzą całość wśród zamierającej dech w piersiach scenografii i ze wsparciem niezwykle bogatego programu artystycznego agencji eventowej.

3)      Wieczór Francuski

Klasyka jest zawsze w modzie, a każdy na pewno kojarzy z popularnych filmów tańczące cancana piękne tancerski z francuskiego kabaretu Moulin Rogue, a wśród nich gwiazdę kina Nicole Kidman. Przy skorzystaniu z usług agencji eventowej z Poznania nie trzeba jechać do dalekiego Paryża, by móc zobaczyć ich bijące rekordy popularności show. Wieczór francuski jest hitem przy organizacji imprez dla firm, właśnie dzięki swojej ponadczasowej popularności. Bogata aranżacja, profesjonalna grupa taneczna przebrana w stroje będące doskonałą repliką tych oryginalnych pozwala uczestnikom tej wyszukanej rewii na poczucie prawdziwego klimatu paryskiej bohemy.

Organizacja imprezy tematycznej dla firm z pomocą agencji eventowej potrafi przekształcić zwykły event firmowy w zapierające dech w piersiach widowisko, które będzie się długo wspominać.

 

Dodaj komentarz