moda

Gorteks – świetna bielizna

gorteksProducentów bielizny damskiej na polskim rynku jest wielu. Mimo wszystko nie wszyscy mogą poszczycić się wysoką jakością oferowanej odzieży. Z pewnością Gorteks nie należy do kręgu tych sprzedawców. Bielizna produkowana przez tą firmę znana jest dla wielu użytkowniczek jako symbol elegancji, szyku, wytworności i co najważniejsze – wysokiej jakości. Nie bez powodu producent przynależy do Podlaskiego Klastra Bielizny, który zrzesza tylko najlepszych sprzedawców z tej branży.

Bielizna marki Gorteks jest nie tylko wygodna, ale również dostosowana do aktualnie panujących trendów w modzie, które lansowane są na międzynarodowych targach z polską szkołą designu. Firma specjalizuje się w produkcji biustonoszy dla pań, których codzienną zmorą są zbyt obfite piersi i związany z tym kłopot z doborem odpowiednio leżącego stanika. Biustonosze Gorteks doskonale rozwiązują ten problem albowiem ergonomiczna konstrukcja, szeroka różnorodność formy i nowatorskie wzornictwo sprawiają, że panie na nowo mogą zacząć cieszyć się swymi kobiecymi kształtami. Uzupełnieniem staników jest bogaty wybór fig, stringów, szortów, koszulek czy frywolnych podwiązek, które z pewnością wprowadzą powiew świeżości do sypialni, w której zagościła nuda i rutyna.

Firma Gorteks oprócz tradycyjnej bielizny damskiej posiada również modele charakteryzujące się właściwościami antybakteryjnymi, które zawdzięczają wykorzystaniu aktywnych jonów srebra. Z tego też powodu kolekcja nosi nazwę Silver Collection i kojarzona jest przede wszystkim z dbałością o zdrowie oraz komfort w trakcie użytkowania. Jony srebra osadzone we włóknach polimerowych umożliwiły uzyskanie efektu antybakteryjnej ochrony, która zabezpiecza organizm przed rozmnażaniem się bakterii chorobotwórczych, jednocześnie eliminując przykre zapachy. W efekcie kobieta czuje się czysto i świeżo.

Ta jakże innowacyjna bielizna damska została wyprodukowana z całkowicie bezpiecznych dla organizmu materiałów, które nie stanowią podstawy do tworzenia się podrażnień, uczuleń czy reakcji alergicznych. Firma Gorteks nie zapomniała również o tym, aby zapewnić swoim użytkowniczkom szeroki wybór sprzedawanej odzieży, dlatego też w ofercie posiada klasyczne modele dla pań ceniących tradycję, a także wzory nieco tajemnicze, prawie kabaretowe czy stylizacje rodem z najsłynniejszego teatru kostiumowego. Dla pań w każdym wieku, bez względu na noszony na co dzień rozmiar. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej klientki, dla której wygoda i modny wygląd są rzeczami najważniejszymi.

Dodaj komentarz