Budownictwo

Filtry filtron do zadań specjalnych

Bez wątpienia firma produkująca filtry filtron jest dobrze znana na rynku jako producent filtrów samochodowych zarówno oleju jak i powietrza. Bez tych filtrów żaden samochód nie może normalnie funkcjonować. Chcąc się jak najwięcej dowiedzieć o filtrach filtron wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej odpowiednie hasło. Można poczytać na różnego rodzaju forach pozytywne opinie na temat jakości filtrów, a bez wątpienia ich jakość dla klientów jest najważniejsza. Zadowoleni klienci to bez wątpienia najlepsza reklama firmy. Filtry te wykonane są z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół, tak że zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, samochody będą działały bez zarzutu przez długi czas.

Filtry filtron

Firma produkująca filtry filtron została założona tuż przed II wojną światową w Stanach Zjednoczonych. Podstawowym zamiarem właścicieli firmy było stworzenie patentu, który pozwoliłby na wyprodukowanie takich filtrów filtron, które byłyby doskonałym zamiennikiem oryginalnych filtrów do samochodów. Firma podeszła do zadania bardzo profesjonalnie i dzięki temu  w niedługim czasie jej produkty znane były na rynku motoryzacyjnym nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również w Europie. Początkowo filtry tej firmy stosowane były przede wszystkim w maszynach rolniczych. Ponieważ firma stałą się znaczącym producentem filtrów powstawały nowe fabryki początkowo tylko samych stanach, potem stopniowo produkcja przeniosła się również do Europy, w tym także do Polski. Ekspansja na rynek Europejski rozpoczęła się gdy w 1979 roku firma podpisała umowę z korporacją Dana.

filtron

W Polsce filtry filtron pojawiły się pod koniec XX wieku dokładnie w 1997 roku. W Polsce filtry te są produkowane w Gostyniu. Jak również odział firmy znajduje się n Ukrainie. Produkowane tam są filtry z przeznaczeniem dla samochodów osobowych, sprzętu ciężkiego jak i różnych urządzeń silnikowych.  Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii firma produkuje wysokiej jakości filtry, które są doskonałym zamiennikiem i są doceniane przez klientów. Korzystają z nich takie marki jak np. Jaguar czy Harley- Davidson. Ponieważ są one w atrakcyjnych i przystępnych cenach jak również w niczym nie odbiegają od oryginalnych zamienników są często wybierane przez klientów jako alternatywa dla drogich filtrów znanych marek. Co ważne firma dba o środowisko naturalne, a produkowane filtry posiadają wszelkie wymagane atesty i zezwolenie dopuszczające je do obrotu na rynku. To ważne zalety, które wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Dodaj komentarz