Zdrowie

Catering konferencyjny we Wrocławiu

Praca naukowa na uczelni wyższej, w jednostce badawczej, czy w dużym przedsiębiorstwie (zwłaszcza związanym z branżą chemiczną, biotechnologiczną, kosmetyczną), wiąże się z wyjazdami na sympozja, konferencje i różnego rodzaju publiczne wystąpienia. Obecnie wydarzenia takie organizowane są z dużym rozmachem, oprócz wystąpień prelegentów w programie są przewidziane również wycieczki fakultatywne po największych atrakcjach turystycznych zlokalizowanych w okolicy miejsca konferencji.

 

garnek do zapiekania

Stały element

W tego typu spotkaniach nieodłącznym elementem są również przerwy kawowe, czyli czas krótkich spotkań towarzyskich i poznawania innych ciekawych osób, jak również czas na obiad. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach, które zainteresują i zachęcą do przyjazdu znanych naukowców, czy specjalistów w danej branży na ich sympozjum. Jedno z nowocześniejszych rozwiązań oferuje catering dietetyczny Wrocław. Firma ta przygotowuje na zamówienie organizatorów konferencji czy innych imprez rodzinnych i towarzyskich niewielkie lekkostrawne przekąski i niskokaloryczne lunche. W jej ofercie jest szeroki wybór przystawek w formie koreczków i mini kanapek składających się z różnych warzyw, owoców morza, mięs, ryb i krajowych czy egzotycznych owoców. Dla fanów słodkości catering dietetyczny  oferuje delikatne ciasta owocowe i ciasteczka na bazie płatków owsianych, ziaren zbóż i orzechów. Dzięki temu, że dania nie są kaloryczne każdy może spróbować wielu przysmaków i nie bać się, że przybierze na wadze po takiej kilkudniowej konferencji.

A także kolacja

Zwieńczeniem spotkań naukowców czy specjalistów danej branży jest zwykle pożegnalna uroczysta kolacja. Impreza taka często połączona jest z tańcami. A któż z nas lubi się bawić, gdy jest syty. Catering dietetyczny Wrocław ma w swojej ofercie wiele dań sporządzanych z chudego mięsa i śródziemnomorskich ryb. Bufet i szwedzki stół obfituje w różnego rodzaju sałatki, surówki. Zamiast zawiesistych sosów polane są one najlepszej jakości oliwą. Firma przygotowuje również różnosmakowe świeże soki warzywne i owocowe.

 

Dodaj komentarz