Ciekawostki

Brubeck – termoaktywna odzież i bielizna

Brubeck stanowi czołową i wiodącą markę producenta odzieży termoaktywnej z szczególnym położeniem nacisku na termoaktywną bieliznę. Bielizna jak i odzież termoaktywna marki Brubeck używana jest w szczególności przez sportowców oraz globtroterów jednak klienci indywidualni oraz hobbyści również zwracają się ku tego rodzaju akcesoriom. Bielizna termoaktywna dzięki swojej specjalistycznej budowie oraz użytkowaniu innowacji technologicznych w procesie produkcji stanowi idealną ochronę dla ludzkiej skóry w trudnych warunkach klimatycznych oraz podczas okresów wzmożonego wysiłku fizycznego.

 

Brubeck marka która nigdy nie zawiodła

Tkanina termoaktywna bardzo szybko odparowuje wodę z powierzchni skóry, dodatkowo tkanina nie nasiąka dzięki temu zapewniona jest stała oraz prawidłowa cyrkulacja tlenu między skórą a otoczeniem. Jest to tkanina zaliczana do tak zwanych tkanin oddychających. Ma to zasadniczy wpływ na kondycję skórna w wielu sytuacjach. Podczas wzmożonego wysiłku fizycznego jak na przykład biegów lub joggingu, czy w momencie złej pogody tkanina zapewni nam skuteczną ochronę przed ryzykiem wychłodzenia organizmu. Dodatkowo dzięki nienamakającej strukturze niweluje ona ryzyko wystąpienia różnego rodzaju podrażnień skórnych jak potówki, otarcia, odciski lub wysypki spowodowane potem i wilgocią. Bielizna termoaktywna zapewnia cienką warstwę ciepłego powietrza umiejscowionego między powierzchnią tkaniny a skórą użytkownika.
Dzięki temu zyskujemy wrażenie stałego komfortu cieplnego. Nie marzniemy podczas biegania, jazdy rowerem ani też nie czujemy że nasze ciało jest mokre.

brubeck

 

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary oraz elastyczność, tkanina termoaktywna, z której są wykonane akcesoria Brubeck gładko przylega do powierzchni skóry zapewniając maksymalną swobodę ruchową. Produkty Brubeck są szczególnie użytkowane przez sportowców uprawiających różne dziedziny sportu. Do użytkowników należą głównie biegacze, jednak zaliczyć można do nich również pływaków, wspinaczy, globtroterów oraz ludzi uprawiających sporty ekstremalne. Bielizna oraz produkty termoaktywne nie schodzą z list popularności. Dzięki coraz większej świadomości społecznej w dziedzinie dbania o własne zdrowie coraz więcej klientów indywidualnych sięga po to profesjonalne wyposażenie. W efekcie, czego chronią się oni z większą efektywnością oraz poprawiają swoje osiągnięcia.

Dodaj komentarz