Turystyka

Brubeck bielizna termoaktywna

brubeck bieliznaBielizna termoaktywna jest produkowana ze specjalnie zaprojektowanych dzianin syntetycznych. Włókna te charakteryzują się zdolnością do bardzo dobrego odprowadzania potu oraz pary wodnej wydobywającej się ze skóry. Dzięki temu skóra jest sucha nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Bielizna termoaktywna swoją zdolność do odprowadzania wody zawdzięcza trzeb cechom. Po pierwsze ma ona bardzo rozwiniętą powierzchnię zewnętrzną, po drugie jest ona bardzo elastyczna, dzięki czemu równomiernie przylega do powierzchni skóry oraz po trzecie wchłania wilgoć w wolniejszym tempie niż jest ona odparowywana z jej powierzchni. Mechanizmem wpływającym na odparowywanie z powierzchni materiałowej wilgoci jest różnica temperatur zachodząca między skórą ludzką, a otoczeniem. Bielizna termoaktywna szybciej odparowuje wilgoć niż ją absorbuje dzięki temu sama pozostaje sucha oraz zapewnia suchość skóry. Dodatkowym atutem tego rodzaju bielizny jest zatrzymywanie cienkiej warstwy ogrzanego powietrza miedzy materiałem a skorą, przez co użytkownik doznaje wyraźnego uczucia komfortu cieplnego. Brubeck Bielizna w zależności od potrzeb klienta posiada różne poziomy chłonności oraz zapewniania ciepła.

Sama bielizna termoaktywna stosowana jest szeroko w sporcie zarówno przez hobbystów jak i profesjonalistów. Wszyscy ci klienci poszukują jedynie najlepszych rozwiązań, do firm zapewniających im do nich dostęp jest między innymi światowy lider Brubeck.  Bielizna termoaktywna wytwarzana przez tą firmę stosowana jest przede wszystkim w wspinaczkach wysokogórskich oraz ubraniach treningowych. Idealnie sprawdza się ona nie tylko w zimie, ale również w okresach jesiennych zapewniając organizmowi niezbędne ciepło oraz gwarantując niewychładzanie się organizmu podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Bielizna ta mimo stosunkowo wyższej ceny niż tradycyjne rozwiązania bieliźniarskie jest bez wątpienia warta swej ceny. Zabezpiecza ona skórę użytkownika przed otarciami oraz powstawaniem odcisków. Dodatkowym atutem jest ochrona miejsc intymnych przed różnymi rodzajami infekcjami bakteryjnymi biorącymi się z nadmiaru potu oraz wilgoci. Nie dziwi, zatem fakt, że bielizna termoaktywna oferowana przez firmę Brubeck z każdym rokiem coraz lepiej się sprzedaje.

Dodaj komentarz