moda

Botki nosimy na przełomie pór roku?

Każda pora roku ma swoją odzież, obuwie, dodatki. Najgorzej jest w momencie przesileń, kiedy jest na przełomie jesieni i zimy a także w drugą stronę, na przełomie zimy i wiosny. To jest czas, w którym jeszcze za wcześnie na zdecydowanie zamknięte lub zdecydowanie otwarte buty. To jest czas, kiedy rządzą botki! Buty, które dopiero w zeszłym roku doczekały się prawdziwej reklamy i ogromnego zastosowania.

Botki

Botki, to bardzo specyficzny rodzaj buta. Jest tak specyficzny a przy tym tak różny, że trudno wrzucić do jednego worka wszystkie informacje na temat botków. Szczególnie, że bywają w różnorodnych kolorach, tonacjach, z różnorodnym ociepleniem. Nie warto nawet pytać, czy botki powinna kobieta mieć w szafie. To jest niemal obowiązkowy element stroju. Szczególnie, że botki są na tyle uniwersalne, by stosować je zarówno do spódnic, jak i spodni. Niektóre panie z powodzeniem ubierają je nawet do sukienek! To dowodzi tylko, jak silna i niezłomna potrafi być moda.

botki

Czym wobec tego charakteryzują się botki? Przede wszystkim niebanalnym wyglądem, połączeniem półbuta z obuwiem zimowym. Z tym, że to połączenie jest bardzo eleganckie i niebanalne. Wyróżnić możemy ocieplane botki i nieocieplane. Te pierwsze na pewno ubierzemy wówczas, gdy temperatury spadną poniżej zera i zwyczajne botki nie będą nam już wystarczały. Z kolei te drugie możemy założyć zawsze, gdy ba dworze temperatura i pogoda nie zachęca do ubierania półbutów. Nie są te botki zbyt ciepłe, także nawet w biurze, na uczelni nie będzie nam zbyt gorąco. Z racji miody, botki można kupić w każdym sklepie obuwniczym. Znajdziemy je zarówno w sklepach małych, osiedlowych, jak i tych typowych, znanych na całą Polskę. Zachwycają krojem, kolorami a także różnorodnością obcasa. Dzięki termu botki można wybrać zarówno do codziennej pracy, jak i od święta, na różne okazje. Z pewnością każda z kobiet znajdzie dla siebie idealne obuwie, które na długo pozostanie w kobiecej szafie. Cenowo botki prezentują się także bardzo różnie, więc jest w czym wybierać.

Dodaj komentarz