Uroda

Alterna – kosmetyki z klasą

Rynek kosmetyczny już od lat oferuje swoim klientom ogromny wybór produktów. Pod ich naporem wręcz uginają się sklepowe półki, a dla nas wybór jednego czy dwóch kosmetyków przyprawia o zawrót głowy. Jednak zanim sięgniemy po jakikolwiek z nich warto sobie uświadomić jedną, jakże prostą zasadę – lepiej zakupić jeden artykuł wysokiej jakości niż kilka, których wartość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego w tym momencie warto przedstawić firmę Alterna, której produkty znane są na całym świecie. Nie bez powodu, ponieważ to prawdziwy pionier jeśli chodzi o profesjonalną pielęgnację włosów, które opierają się jedynie na ekologicznych składnikach, a skład został tak opracowany, aby wyeliminować z niego szkodliwe siarczany, parabeny, syntetyczne barwniki, parafiny czy też oleje mineralne.

alterna_haircareZ pewnością wielu osobom z nas nasuwa się jedno, jakże zasadnicze pytanie – czym takim wyróżniają się kosmetyki Alterny od innych dostępnych na rynku. Na pierwszy plan wysuwa się wykorzystanie specjalnie dobranych składników mających na celu wzmocnienie i odżywienie poszczególnych pasm, ale również i skóry głowy. Produkty marki Alterna opierają się na technologii Enzymetherapy, które wykorzystują organiczne składniki, takie jak bambus, konopie, kawior, czy Seasilk, co wyróżnia firmę spośród innych działających na rynku, ponieważ jak dotąd nikt w procesie produkcji specjalistycznych preparatów nie postawił na wykorzystanie właśnie gamy tych luksusowych składników. W ofercie produktów Alterny znajdziemy specyfiki nie tylko wpływające na poprawę kondycji włosów, ale również na ochronę koloru w przypadku włosów farbowanych. W tym przypadku efekt można zawdzięczać wykorzystaniu kompleksu Color Hold. Ponadto

Kosmetyki firmy Alterna są w stanie spełnić każde, nawet największe wymagania swoich klientów. Sprzyja temu bogaty wybór produktów, które stanowią panaceum na wiele powszechnych dolegliwości, z jakimi spotykamy się podczas pielęgnacji i stylizacji włosów. Bardzo dobrze jest to widoczne na przykładzie szamponów. Możemy znaleźć nie tylko takie, które oczyszczą pasma i skórę głowy z powstałych zanieczyszczeń, odżywią ją, ale również jak balsam podziałają na problem elektryzowania się kosmyków. W tym przypadku Alterna postawiła na zastosowanie wyciągów z bambusa i tokoferolu, który wygładzi i wzmocni je od nasady, aż po same końce, a także odżywi od wewnątrz. Dla blondynek, zmagających się z problemem wysuszonych włosów są produkty bazujące na ekstraktach z kawioru, rożeńca górskiego oraz jedwabiu morskiego, który intensywnie nawilża pasma i jednocześnie chroni je przed nadmiernym wysuszeniem. Z kolei jeśli zauważamy na włosach pierwsze oznaki jej starzenia, wówczas również możemy oddać je w bezpieczne działanie produktów Alterna. Zbawiennym działaniem wykażą się preparaty bazujące na kawiorze, białej trufli oraz kwasie hialuronowym, który powszechnie wykorzystywany jest w branży kosmetycznej.

Dodaj komentarz